OPTİMUM BC olarak, deprem bölgesindeki yaraları sarabilmek için gerçekleştirdiğimiz çalışmaları, ilgili kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde sürdürüyoruz. Bu çerçevede öncelikli konulardan birinin, yardım çalışmalarında görev alan personellerin çalışmalarının doğru şekilde yönetilmesi ve onları dezenformasyondan uzak tutarak moralsizliklerini gidermek olduğunun bilincindeyiz.

Hem deprem gönüllüsü olmak isteyen gönüllülerimize ulaşabilmek “Afet Yardım Gönüllüsü Olur Musun? ” hem de devletimize ve bir çok sivil toplum hareketine karşı yürütülen sistematik dezenformasyon kampanyalarına karşı “Afetlerde Dezenformasyon Düzeltme Gönüllüsü” gibi ilanları yayınlamaya karar verdik.

Önümüzdeki dönemde ihtiyaç olacağını düşündüğünüz bu alanlarda tecrübe sahibiyseniz ve ihtiyaç olması halinde ilgili çalışmalarda gönüllü olmak isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Formu doldurmanız ile birlikte ihtiyaç duyulan işgücüne katılacak ve uygun olmanız halinde bilgileriniz ilgili ekiplerimiz ile paylaşılacaktır.

Çok üzgünüz, tüm yaraların en kısa sürede sarılabilmesini temenni ediyoruz.