OPTİMUM MEDYA olarak, depremin bölgedeki çalışma hayatında ve istihdamda açtığı yaraları sarabilmek için ilk günden itibaren aksiyon alıyoruz. Bu alandaki aksiyonlarımızı planlarken sürecin uzun ve zorlu olacağının bilinci ile ilerliyoruz.

Hem çalışma hayatında olup depremden etkilenen ve hayatını yeniden kurmaya çalışanlara, hem bölgedeki işletmelere/kurumlara, hem de genel anlamda bölge halkına destek olmak üzere çalışıyoruz.

Nasıl Destek Olabiliriz?

Gönüllü Olmak İstiyorum

Onlarca farklı meslek kolunda deprem gönüllüsü olmak isteyen üyelerimize ulaşmak istiyoruz. Sen de gönüllü olmak istiyorsan tıkla!

İş Arıyorum

Deprem bölgelerinde çalışıyorsan ve depremden etkilendiysen yeni işini bulmak için sana destek olalım!!

Gönüllü Desteğine İhtiyaç Var 

Deprem bölgelerinde gönüllü desteğine ihtiyacın varsa bize bilgilerini bırak, senin adına ilgili kurum ve kuruluşlara yönlendirelim.

İstihdam Sağlayacağım

Depremden etkilenen yurttaşlarımızı şirketinin bünyesinde istihdam etmek istiyorsan bize ulaş!

OPTİMUM MEDYA’nın Diğer Destekleri

10 ilimizi etkileyen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

OPTİMUM MEDYA olarak depremin etkilediği bölgelere destek olmak adına ilgili kurumlarla iş birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgedeki işgücü ihtiyacını giderilebilmek ve bununla birlikte bölgedeki depremzedelerin istihdamına destek olabilmek için aldığımız aksiyonlar yanında gerçekleştirdiğimiz destekler aşağıdaki şekildedir:

  • İlk aşamada iletişimde olduğumuz diğer şirketlerle birlikte AFAD’a bağış gerçekleştirdik.
  • Birçok belediye, siyasi parti il ve ilçe başkanlıkları işbirliği ile çeşitli destekler temin ederek deprem bölgesine ulaştırılmasını sağladık.
  • Deprem bölgesindeki birçok ihtiyacı karşılamak amacıyla hazırlanan malzeme dolu ilk tırların bölgeye ulaştırılması için var gücümüzle çalıştık. Önümüzdeki günlerde bu konudaki desteğimiz sürecek.
  • Bölgedeki öncelikli ihtiyaç malzemelerini, bölgedeki gönüllüler ve yetkililerle koordineli şekilde deprem bölgesine ulaştırmaya çalışıyoruz.Daha kapsamlı bir plan için de yoğun şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Çok üzgünüz, tüm yaraların en kısa sürede sarılabilmesini temenni ediyoruz.